Podívejte se, jaké nové tituly pro vás máme!
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Knižní novinky pro všechny
Zobrazit newsletter na webu.
Knihy Dobrovský | Vaše (nejen) online knihkupectví s tradicí
Doprava ZDARMA
od 899 Kč
Dobrovský den, Zuzano,

některé dny jsou pro čtenářky a čtenáře skvělé, některé dokonce až výjimečné. Nicméně zpráva, se kterou za vámi přicházíme, přesahuje samu výjimečnost. Rok 2022 bude pro knihomoly tím nejlepším rokem v jejich životě. Ptáte se proč? Letos budou totiž vycházet knihy, které svět ještě neviděl! Možná jste si dokonce mysleli, že už nikdy nevyjdou nebo jste o existenci některých z nich neměli ani potuchy. Přesto jsou zde a vy si je nyní můžete exkluzivně všechny prohlédnout!
Pro více info klikněte SEM

Přejeme vám dobrovskou prohlíženou! 
Severus Snape: První rok v Bradavicích
J. K. Rowlingová


Stále možná nejpopulárnější autorka světa. Psala scénáře k filmům, byla středem kontroverzí, ale i tak si pro nás připravila novinku. Zvěsti se objevovaly již v minulém roce. Zdálo se to být jako sen, ale opak byl pravdou! J.K. Rowlingová se vrací do svého magického světa, a to rovnou s novou sérií. V hlavní roli bude čaroděj, jehož jméno dobře znáte –⁠ milovaný i nenáviděný Severus Snape. Nečekejte ale mrzutého učitele lektvarů. Snape nastupuje jako jedenáctiletý chlapec do školy čar a kouzel v Bradavicích. Jaká dobrodružství na něj čekají? A proč nemůže zapomenout na dívku jménem Lily?
Poslední král
George R.R. Martin


Mysleli jste si, že legendární autor a ještě legendárnější prokrastinátor George R.R. Martin nikdy nedopíše svou sérii Písně ledu a ohně? Byli jste na omylu. Roky očekávaný šestý díl byl spojen s dílem sedmým a nyní vychází ve vydání, které čítá 3500 stran. Tato tři a půl kila vážící kniha konečně odhalí, zda na železný trůn usedne Sníh či bude vypolstrován pro vznešené pozadí Matky draků.
Noční klub: Díl třetí
Jiří Kulhánek


Některé knihy se postupem času mění ve zlato. Zcela to platí o legendárním Nočním klubu, jehož cena roste do závratných výšin. Máte nějaký výtisk doma? Rychle ho přeneste do sejfu a zavolejte ochranku. Ale teď pozor! Jiří Kulhánek se probudil z letitého zimního spánku a vydává třetí díl! Chcete přežít následujících tisíc let? Tak určitě už víte, co máte dělat.
Dědeček
Božena Němcová


Od nalezení rukopisů Královédvorského a Zelenohorského zřejmě nebyla česká literární veřejnost více v šoku! V bývalém hostinci Veselí v Josefově byla při budování krbu nalezena malá truhlička s textem, který naprosto mění náš pohled na stěžejní dílo české literatury, jímž je bezesporu Babička. Božena Němcová na sklonku svého života stihla dokončil svůj román Dědeček, který zodpovídá zásadní otázku: Kde dědeček byl a jaký je jeho příběh?
Krvavý, krvavější a nejkrvavější
Chris Carter, Jo Nesbø, Lars Kepler


Legenda praví, že se tito velikáni svého žánru potkali naprostou náhodou při kempování v zapadlých končinách Skotské vrchoviny. Slovo dalo slovo a vznikl román, který je zřejmě tou nejčistší esencí hrůzy a napětí. Carter dodal vraha, Nesbø vyšetřovatele a Kepler prostředí. Při prvním čtení došlo k výměně redaktora dokonce šestkrát. První s křikem utekl (a to přečetl jen deset stran). Ti následující zvládli maximálně tři kapitoly. Až sedmý redaktor, který byl přivezen z blízké věznice, dokázal vydržet (byť u textu často vzlykal a sténal). Po dočtení ovšem potvrdil, že nic lepšího ještě nečetl a nejspíš už nikdy číst nebude.
Hobit: Aneb cesta tam za moře
J. R. R. Tolkien


Přáli jste si vědět, kam se Bilbo s Frodem vydali poté, co byl zničen Jeden prsten? Tato otázka trápí čtenáře už desítky let. Díky dědicům J.R.R. Tolkiena bude již brzy zodpovězena. Poptali ty nejlepší světové spisovatele, kteří následně navrhli své koncepty příběhu. Jeden z nich, byť je jeho jméno zatím tajemstvím, dostal povolení dokončit tento příběh a vznikla unikátní kniha Hobit: Cesta tam za moře.
Oblíbené kategorie
Chcete ležet v knihách každý den?
To není žádný problém. Stále rozšiřujeme náš tým o zajímavé pozice.
 
 
 
Doručení z e-shopu
od 29 Kč!
 
 
Více o osobním odběru zdarma
 
 
 
 
 
 
 
 
+420 542 220 320
eshop@knihydobrovsky.cz
 
 
VŠECHNY KONTAKTY
 
 
Uvedené ceny jsou v CZK s DPH a platí do ukončení akce či do vyčerpání interních skladových zásob. Společnost Dobrovský s.r.o. neručí za chybně uvedené informace. Změna ceny vyhrazena, aktuální ceny najdete vždy na našem e-shopu.
© 2001 – 2022 DOBROVSKÝ s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail byl zaslán na adresu adam.pycha@gmail.com. Pokud si nepřejete dostávat obchodní sdělení, můžete se odhlásit zde